Чим корисна кропива для печінки

Кропива та її користь Кропива входить до складу зборів, призначених для лікування хвороб печінки і жовчного міхура, ревматизму, подагри. Також її використовують як сечогінний засіб. Завдяки високому вмісту вітамінів і мінералів у листі кропиви її препарати призначають як загальнозміцнювальний засіб.28 груд. 2023 р.

Зовнішньо соком, настоями і відварами лікують різні захворювання шкіри — трофічні виразки, пролежні, лишаї, золотуху, вітиліго. Сік кропиви з медом вживають за хвороб нирок, жовчного і сечового міхура, шлунка, жовтяниці, епілепсії, туберкульозу і для поліпшення роботи серця.

Показання для застосування. Препарати кропиви застосовують при легеневих, ниркових, маткових та кишкових кровотечах.

Кому треба вживати кропиву з обережністю? Через високу кількість вітаміну К кропива може згущувати кров, що важливо знати тим, у кого підвищене згортання крові. Також лікарі кажуть, що обережними треба бути тим, хто має каміння в жовчному міхурі, варикоз та нирковокам'яну хворобу.

Пити відвар треба кілька разів на день по 100 мл за раз протягом двох тижнів.

Настій собачої кропиви використовується при серцево-судинних неврозах, кардіосклерозі, стенокардії, міокардиті, склерозі мозкових судин, початковій стадії гіпертонії, легких формах базедової хвороби, при епілепсії.





Головні корисні властивості кропиви – здатність зв’язувати кров і надавати судинозвужувальну дію. Обумовлюється це наявністю вітаміну K, який стимулює вироблення протромбіну. За рахунок цього ефекту препарати на її основі застосовують для зупинки шлунково-кишкових і …

Related Post

Як часто можна пити чай із липоюЯк часто можна пити чай із липою

Напій пийте теплим двічі на день. Збір від застуди та грипу. У рівних пропорціях змішайте квітки липи, мати-мачуху, плоди малини, материнку. Користь липи для серця Липа також є судинорозширювальним засобом.

Як швидко можна зробити ЕКЗ?Як швидко можна зробити ЕКЗ?

Процедура відбувається під ультразвуковим контролем в операційній і під внутрішньовенним наркозом, триває в середньому 10-15 хв. У лабораторії ембріолог через 3-4 години проводить запліднення отриманих яйцеклітин обробленою спермою. Днем початку