Хто ставиться до чиновників

Державна служба в Україні — це професійна діяльність осіб, які займають посади в державних органах та їх апараті щодо практичного виконання завдань і функцій держави та одержують заробітну плату за рахунок державних коштів. Ці особи є державними службовцями і мають відповідні службові повноваження.

Професійне призначення державних службовців в демократичних країнах – служіння своєму народу та кожному його громадянину. Державний службовець здійснює місію служіння через державну організацію.

Правильна відповідь: 3. особа, що виконує професійну діяльність на посадах в державних органах та їх апараті щодо практичного виконання завдань і функцій держави та одержує заробітну плату за рахунок державних коштів; 2.

Урешті, Закон був прийнятий 10 грудня 2015 року; набрання ним чинності відбулося 1 травня 2016 року.

У Вікісловнику є сторінка державна служба. Держа́вна слу́жба — державно-правовий і соціально-політичний інститут для практичного виконання завдань і функцій держави особами, які мають посади в державних органах та одержують заробітну плату за рахунок державних коштів.





Чиновник , (українською – урядник) — державний службовець, особа, яку наймає держава на кваліфіковану роботу, здебільшого на необмежений термін, для виконання постійних обов’язків у сфері управління і отримує за це від держави постійну посаду (статус), чин або звання та …

Related Post

Як скасувати підписку на канву і повернути гроші?Як скасувати підписку на канву і повернути гроші?

За загальним правилом для оформлення повернення необхідно звернутися з претензією до продавця послуг. Вкажіть у претензії суму, яку ви заплатили за передплату, причину повернення, недоліки передплати. До претензії слід додати

Як правильно фарбувати стелю?Як правильно фарбувати стелю?

Стеля фарбують у кілька шарів, після кожного нанесення поверхня обов'язково має висохнути. Найкраще почати фарбування після обіду, щоб наступного дня повторити. Якщо після того, як висох перший шар фарби, ви

Як зробити так, щоб нігті не вростали?Як зробити так, щоб нігті не вростали?

Причиною врослого нігтя може стати: Деформації стопи та (або) пальців (плоскостопи та ін.) Спадкова схильність (індивідуальна особливість будови нігтьової пластини та бічних валиків – вроджена гіпертрофія внутрішнього нігтьового валика, викривлення