Скільки не оподатковується посилка

Верховна Рада ухвалила зміни до Податкового та Митного кодексів, які підвищують ліміт вартості міжнародних посилок зі 100 до 150 євро для отримання без сплати податків – ПДВ та мита.25 січ. 2022 р.

Відповідно до пп. 196.1.16 ПКУ операції з ввезення на митну територію України, вивезення за межі митної території України незалежно від обраного митного режиму товарів, митна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро, не є об'єктом оподаткування.

У такій ситуації не забудь попередити отримувача про те, що він буде зобов'язаний сплатити податок і мито. Якщо ж отримувач відмовиться від сплати податку і митних зборів, посилка буде повернена відправнику за його рахунок.

Митні ліміти у Польщі. Посилки зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування) до 22EUR (≈23.4USD) не оподатковується ні митом, ні податком з продажу. Посилки зі значенням FOB до 150EUR (≈159.5USD) не оподатковується митом, але оподатковується з продажу.

Рада обмежила безмитне ввезення товарів в Україну до трьох посилок на місяць, до 150 євро — кожна. Про це йдеться в змінах до законопроекту №6776-д, який депутати ухвалили 7 грудуня в рамках розгляду "бюджетного пакету", повідомляє ain.ua.

Верховна Рада ухвалила зміни до Податкового та Митного кодексів, які підвищують ліміт вартості міжнародних посилок зі 100 до 150 євро для отримання без сплати податків – ПДВ та мита.





Posylka.net — великий електронний сервіс відстеження поштових відправлень. Онлайн-інструмент дозволяє відслідкувати місцезнаходження посилки, листа, вантажу, відправлення з усього світу. Усі …

Related Post

Як почистити вафельницю Bork?Як почистити вафельницю Bork?

Вимкніть прилад від мережі. Переконайтеся в тому, що вафельниця та її деталі повністю охололи. Протріть робочі поверхні та захисний жолоб м’якою вологою серветкою і ретельно просушіть. Закрийте кришку вафельниці та

Як зараз оплачується лікарняний у Білорусі?Як зараз оплачується лікарняний у Білорусі?

В Білорусі перші 12 днів лікарняного оплачуються у розмірі 80% від середньоденного заробітку, решта днів – у 100% розмірі. Важливо пам'ятати, що в розрахунковий період не включаються дні відпустки, хвороби