Як довго необхідно промивати шлунок у разі отруєнь?

Промивання шлунка (протягом шести годин з моменту появи перших симптомів отруєння). Для цього підійде: тепла кип’ячена вода (підсолена) слабкий розчин калію перманганату (кілька кристалів на 1 літр теплої кип’яченої води)

Для цього потрібно випити 6-10 склянок розчину соди і викликати рефлекторну блювоту шляхом подразнення кореня язика натисканням. Процедуру повторюють 2-3 рази. Після промивання шлунка слід випити 0,5 склянки 2%-ного розчину харчової соди з додаванням активованого вугілля або сольове проносне.

Промивати шлунок можна за допомогою 2% розчину соди, 0,1% (злегка рожевого) розчину марганцівки або просто перевареною водою, додавши туди 10 розтертих таблеток активованого вугілля на літр води.

Перша допомога в разі отруєння продуктами Долікарська допомога в разі харчових отруєнь здійснюється в такому порядку: Промивання шлунка . Незважаючи на присутність блювоти, хворому потрібно випити щонайменше літр підсоленої води, розчину марганцівки – це прискорить виведення залишків інфікованої їжі.

Related Post

Скільки витрачається інтернет при роздачіСкільки витрачається інтернет при роздачі

Щоб дізнатися, на що витрачається інтернет на телефоні, досить зайти в налаштування телефону і виконати наступні дії: Знайти розділ «Мережа та Інтернет» або «Мобільні дані». Відкрити пункт «Мобільний Інтернет» або

У чому беруть участь слинні залози?У чому беруть участь слинні залози?

Функція Основний функцією залози є секреція слини. Підщелепна заліза виділяють слину, що містить і слизовий, і серозний (білковий) секрет. Її кислотність нижче, ніж кислотність слини привушних залоз і, за невеликої