Як передається спадщина?

Принцип такий: усі спадщина дістається спадкоємцям першої черги. Якщо таких немає (наприклад, вони померли раніше) право спадкування переходить до другої. Якщо спадкоємців другої черги теж немає, або вони не заявляють про свої права на спадщина, право переходить до третьої черги, і таке інше.

успадкування здійснюється як за заповітом, і за законом, і навіть перше має пріоритет перед другим. успадкування згідно із законом має місце, коли воно не змінено заповітом, а також в інших випадках, встановлених законом. Цей перелік є вичерпним, і немає жодних інших підстав успадкування.

Спадкоємцями першою чергою є діти, чоловік і батьки померлого. При цьому дитина, чиї батьки або один з них позбавлені батьківських прав або обмежені в батьківських правах, зберігає право на спадкування батьків та інших родичів.

За відсутності заповіту до спадкування будуть покликані одні із семи категорій родичів спадкодавця. Так, прийняти спадщина по закону можуть: Діти, батьки, чоловік чи дружина померлого як спадкоємці першої черги. Бабусі (дідуся), сестри чи брати покійного як одержувачі другої черговості.

Related Post

Як можна використовувати материнський капітал до 3-х років?Як можна використовувати материнський капітал до 3-х років?

Важливо! При покупці житла в іпотеку використовувати кошти материнського капіталу можна, не чекаючи, поки дитині виповниться 3 року. У такій ситуації скористатися материнським капіталом можна, можливо безпосередньо після народження дитини,