Як розрахувати суму пені

Пеня = С х РП х Д / 100, де С – сума заборгованості за період; РП – розмір пені, зазначений у договорі (у калькуляторі вказується користувачем в окремому віконці); Д – кількість днів прострочення. Сума заборгованості – 1200,00 грн.

Платіж податку був здійснений за 120 календарних днів до податкової перевірки, яка і виявила недоїмку. Розрахунок пені робиться так: 1000 грн * 0.1 * 120/100 = 120 грн.

На суму недоїмки платнику єдиного внеску нараховується пеня з розрахунку 0,1% суми недоплати за кожний день прострочення платежу. Нарахування пені починається з першого календарного дня, що настає за днем закінчення строку внесення відповідного платежу, до дня його фактичної сплати (перерахування) включно.

Таким чином ми відсоток подвійної облікової ставки НБУ ділимо на кількість днів у році, множимо на суму заборгованості і множимо на кількість днів прострочення. Таким чином якщо ми прострочили виплату по кредиту в розмірі 2000 грн за весь травень, то нам нарахують пеню в розмірі 27 гривні 18 копійок.

Відповідно до ст. 196 Сімейного кодексу України, розмір пені становить 1 % суми несплачених аліментів за кожен день прострочення, починаючи від дня прострочення сплати аліментів до дня їх повного погашення або до дня ухвалення судом рішення про стягнення пені, але не більше 100 % заборгованості.

Підпунктом 129.1.3 ПКУ визначено, що нарахування пені розпочинається при нарахуванні суми грошового зобов'язання, визначеного платником податків або податковим агентом, у тому числі у разі внесення змін до податкової звітності внаслідок самостійного виявлення платником податків помилок відповідно до ст.





Ставка пені у процентах за кожний день: [Пеня] = [Сума боргу] × [Ставка пені у день (%)] / 100% × [Кількість днів] або ставка пені у процентах річних: [Пеня] …

Related Post

Як визначається магнітна сприйнятливість?Як визначається магнітна сприйнятливість?

μ співвідношеннями: μ=1+χ (у СІ), μ=1+4πχ (у системі одиниць СГС) . Магнітна сприйнятливість – фізична величина, що виражає відношення між магнітним моментом одиниці об’єму (намагніченістю) речовини та напруженістю магнітного поля

У якому віці собака може запліднити?У якому віці собака може запліднити?

Вони характеризуються низькою активністю, тому на ранніх етапах статевого дозрівання самець не здатний до запліднення. Залежно від умов утримання та стану здоров'я тварини репродуктивна система остаточно формується до 12–18 місяців.