Як розводити Азопірамову пробу?

Приготування азопірамової проби Береться вихідний розчин азопіраму, що містить 10% амідопірину, 0,15% солянокислого аніліну і 95% етилового спирту. У рівних співвідношеннях (1:1) змішуються вихідний розчину азопіраму і 3% перекису водню. Перевіряється активність отриманого розчину.

Перед тим, як робити азопірамову пробу на поверхні, 2-3 краплі розчину наносять на кров’яну пляму. Якщо протягом 60 секунд вона забарвлюється у фіолетовий колір, то реактив придатний до використання. Якщо фарбування не відбувається, то користуватися таким розчином не можна.

Контроль якості ПСО здійснюється щодня з кожної партії оброблюваних інструментів. Відбирається 1% інструментів, але не менше 3 одиниць. Наприклад, якщо у вас одночасно відбувається обробка 100 інструментів, ви повинні поставити пробу на трьох із них.

Азопірамова проба – це оцінка якості дезінфекції та передстерилізаційної обробки. Проводиться перед процедурою стерилізації для кожної партії оброблюваних протягом дня інструментів.

Related Post

Який із мімічних м’язів розтягує рот і утворює ямочку на щоці?Який із мімічних м’язів розтягує рот і утворює ямочку на щоці?

М’яз сміху (m. risorius) – розтягує кути рота назовні і формує “ямочки” на щоках під час посмішки. Цей м’яз активний не у всіх людей. Змінюючи форму отворів і пересуваючи шкіру

Як доглядати квітку гіацинт в горщику?Як доглядати квітку гіацинт в горщику?

Поливати гіацинт слід акуратно, не влаштовуючи в горщику болота, тому що від застою вологи цибулина загниє. Поливають водою кімнатної температури. Ідеальний варіант – тепла тала або дощова вода. Один раз