Як швидко зігрітися після купання в ополонці?

Пам'ятайте, що доріжка до ополонки може бути слизькою: йдіть повільно та уважно. Відразу після купання потрібно зігріти організм, це допоможе уникнути переохолодження. Щоб зігрітися, потрібно як слід розтерти себе рушником, переодягнутися в суху білизну (обов'язково з натуральних тканин, що дихають!) та випити гарячий чай.

1. Занурюючись у крижану воду з головою, вода миттєво пробуджує центральну нервову частину головного мозку, а мозок зцілює організм. 2. Короткочасний вплив низьких та наднизьких температур сприймається організмом як позитивний стрес: знімає запалення, біль, набряк, спазм.

Перед входом до ополонка необхідно розігріти шкірні покриви (розтерти, розім'ятися), побути в повітрі. Не слід пірнати в ополонку вперед головою – це може призвести до різкого спазму судин головного мозку і втратою свідомості; першими у воду опускають ноги.

У ополонка пускають лише по одному. Перебувати у воді можна не більше 1 хвилини, в ідеалі – 20-30 секунд, інакше від холоду може настати шок. Після виходу з води обітріться рушником і надягніть сухий одяг — насамперед потрібно закрити груди, голову та ноги.

Related Post

Як визначити допустимий рівень шуму у квартиріЯк визначити допустимий рівень шуму у квартирі

Так, допустимі рівні звуку в приміщеннях визначаються за рівнем звукового тиску постійного шуму (дБА) та критеріями шуму (NC). Зокрема, у житлових приміщеннях допустимий рівень шуму вдень (08:00 – 22:00) –