Як треба рахувати при стрибку з парашутом

Основними елементами стрибка з парашутом є: підготовка до відділення від літального апарату, відділення, вільне падіння до моменту розкриття парашута, розкриття парашута, зниження на парашуті з наповненим куполом, підготовка до приземлення і приземлення парашутиста.

Стрибок у «тандемі» з інструктором – найпростіший та найшвидший спосіб здійснення мрії про небо. Висота стрибка – 3000-4200 метрів. Час вільного падіння – 30-60 секунд. Час зниження під куполом парашута – 5-7 хвилин.

Якщо у вас є серцево-судинне чи легеневе захворювання, часто підвищений або знижений артеріальний тиск або пошкоджені органи слуху чи зору, парашут — це табу. Не можна стрибати й людям із нервовими розладами, цукровим діабетом, нирковими та психіатричними захворюваннями.

Є ОБМЕЖЕННЯ ПО ВІКУ! З круглим парашутом можна стрибати з 14 років. Необхідна присутність одного з батьків, або наявність завіреного письмового дозволу від батьків (опікунів). Без дозволу можна стрибати з 18-ти років.

Що таке "Тандем-Стрибок" Тандем-стрибок з парашутом у Києві – найбільш популярний вид стрибків. Він не вимагає спеціальної підготовки або особливої фізичної форми.





Як правильно рахувати при стрибку з парашутом? Опинившись у повітрі, потрібно витримати три секунди, порахувавши «501, 502, 503», і смикнути кільце основного …

Related Post

Скільки років гурткуСкільки років гуртку

Тривалість одного гурткового заняття визначається навчальними планами і програмами з урахуванням психофізіологічного розвитку та допустимого навантаження для різних вікових категорій і становить для учнів: віком від 5 до 6 років

Навіщо корисна квасоля?Навіщо корисна квасоля?

Квасоля містить до 25% білка, засвоєння якого сягає 70-80%. Амінокислота аргінін необхідна для азотистого обміну, що знижує в крові рівень глюкози. Фолієва кислота знижує ризик патологій серцево-судинної системи. Клітковина покращує