Як зібрати кал на аналіз із унітазу

Кал з унітазу збирати заборонено. Для дослідження потрібно збирати свіжовиділений кал в стерильний одноразовий контейнер для калу в кількості не менше 10─15 г.

Напередодні забору біоматеріалу потрібно дотримуватися дієти з обмеженням продуктів, що «фарбують» (томатний сік, томати, буряк, шпинат, чорниці тощо).

кал віддати в чисту, пропарену кип'ятком посудину, можна використати також тарілку одноразового використання • за допомогою мазка взяти з декількох місць стільця порцію калу так, щоб матеріал був чітко помітний на ватяному тампоні. доставити в лабораторію всі разом третього дня (максимально четвертого).

Виключіть на 2-3 дні прийом проносних, ферментативних препаратів, сорбентів, ректальних свічок, масел і продуктів, здатних змінити колір стільця. Аналіз потрібно здавати не раніше, ніж через тиждень після закінчення прийому антибіотиків.

Зберігати кал потрібно в щільно закритому контейнері в холодильнику, оскільки доволі низька температура допомагає сповільнити процеси розкладання у зразку калу та ріст бактерій, що сприяє збереженню структури та складу калу до моменту аналізу.

Не дозволяється проводити дослідження калу раніше, ніж через 2 дні після клізми, рентгенологічного дослідження, колоноскопії. Не дозволяється приймати напередодні проносне, активоване вугілля, препарати заліза, міді, вісмуту, застосовувати ректальні свічки. Не допускається потрапляння у зразок сечі або води.





Заборонено відбирати кал із унітазу для подальшого аналізу. Зразок калу має бути зібраний в спеціальний контейнер за медичними вимогами. Підготовка до збору калу включає декілька кроків: 1. Завчасна консультація з лікарем. …

Related Post

Як обробити рану після п’явок?Як обробити рану після п’явок?

Пам’ятка для пацієнтів після сеансу гірудотерапії Рану обробляти не потрібно, оскільки п’явка добре дезінфікує. У домашніх умовах можна використовувати стерильні марлеві серветки або бактерицидний пластир. Самі ранки від п’явок на

Як за старих часів сіяли зерно?Як за старих часів сіяли зерно?

Для сівби насіння насипали в спеціальну плетену з берести ємність – сівалку (сіватку, козуб). До неї була прив'язана лямка — зазвичай довга мотузка, яка перекидалася через плече. Сівач розкидав насіння