Які бувають архетипи у літературі

Які є 12 архетипів? Існує дванадцять архетипів особистості людини: Невинний, Простак, Герой, Розбійник, Дослідник, Творець, Правитель, Маг, Коханий, Турботливий, Блазень і Мудрець.

Архети́п (грец. άρχή (arche) — початок і грец. τυπος (typos) — тип, образ; прототип, проформа) — прообраз, початковий образ, ідея, первісна форма для наступних утворень.

Поняття «архетип» — «культурний архетип» — «архетипний образ» є парадигмою посту- пування і «незнищенною властивістю художнього мислення». Крізь призму архетипізованих образів з давніх часів людина сприймала світ як цілісно, так і в деталях та взаємозв'язках, що його відтворюють.

Персона в аналітичній психології Карла Густава Юнга — частина загальної структури особистості, архетип, який представляє маску або роль, яку людина приймає в соціальному житті.

12 архетипів та їхні особливості Теорію Юнга спростили, взявши за основу 12 моделей поведінки людини. Американські маркетологи розділили ці архетипи на 4 групи за домінуючим мотивом. Кожному архетипу відповідає потреба, яку відчуває людина, приміряючи на себе образ.





Існує три основні категорії літературних архетипів: архетипи персонажів, ситуативні архетипи та символічні архетипи. Архетипи персонажів.

Related Post

Як заряджати Мініфіт з картриджем чи без?Як заряджати Мініфіт з картриджем чи без?

Для того щоб зарядити пристрій, вставте комплектний кабель у USB-роз’єм комп’ютера або зарядного пристрою, а другий кінець кабелю під’єднайте до Micro-USB роз’єму на корпусі батарейного блока. Підійде будь-який кабель micro-USB,

Де зараз знаходиться співачка Маруф?Де зараз знаходиться співачка Маруф?

Анна Борисівна Корсун (укр. Ганна Борисівна Корсун; нар. 15 лютого 1991, Павлоград, Дніпропетровська область), також відома як Maruv, — українська співачка, композитор, поетеса та продюсер. Живе у Києві. 31 рік

Навіщо потрібен мембранний бак для водопостачання?Навіщо потрібен мембранний бак для водопостачання?

Мембранні розширювальні баки (Експанзомати) призначені для компенсації зміни об'єму теплоносія в системі опалення при його нагріванні-охолодженні, а також для підтримки постійного тиску в системі гарячого та холодного водопостачання. Основна задача