Як називається чоловік котрий любить багато жінок

Багатоже́нство або полігінія (від грец. πολύς «численний» і γυνή «жінка, жіноча особа») — форма шлюбу, коли чоловік перебуває шлюбному зв'язку відразу з декількома жінками. Є однією з форм шлюбу, характерних для патріархальних суспільств. Полігінія з'являється вже на ранніх етапах первісного суспільства.

у 18-22 років спостерігається найбільша концентрація тестостерону в крові. Чоловік має максимальне лібідо та ерекцію. після 22 років рівень тестостерону починає повільно, але стабільно падати – по 1% на рік.

Ключовою ознакою байдужості чоловіка до дружини є відсутність сексу. Коли він шукає відмовки чи причини для того, щоб не займатися з вами інтимом, то це точно не любов. Якщо чоловік кохає, він хотітиме близькості зі своєю жінкою, навіть коли цілими днями працює на виснажливій і нервовій роботі.

Виявляється, середньостатистичний представник сильної статі в змозі утримуватися від сексу всього кілька тижнів. Анкетування показало, що чоловіки можуть обходитися без сексу максимум 3 тижні. Жінки в цьому плані набагато більш витривалі – пані можуть утримуватися до 2-х місяців.

Республіка Афганістан, яка є Ісламською Республікою відповідно до законів шаріату, допускає багатоженство. Афганські чоловіки можуть мати до чотирьох дружин. При цьому чоловік має однаково ставитися до всіх своїх дружин.





Якщо до чоловіків, у яких було багато жінок, зазвичай ставляться поблажливо (а в певному середовищі – навіть з повагою), зворотна ситуація, як правило, викликає …

Related Post

Як називається місто Краснодон зараз?Як називається місто Краснодон зараз?

У квітні 2014 року Краснодон перейшов під контроль самопроголошеної Луганської Народної Республіки. 12 травня 2016 року Постановою Верховної Ради України місто було перейменовано — йому було надано назву, яка надсилає

Яка відповідальність у акціонерів?Яка відповідальність у акціонерів?

АТ несе відповідальність за своїми зобов’язаннями всім належним йому майном. Ідеться про будь-яке майно, що належить АТ: об’єкти нерухомості, грошові кошти (у касі, на розрахункових рахунках компанії), цінні папери, майнові