Як правильно вимкнути газовий котел

Поверніть ручку праворуч до положення «Вимк» (зображення зірочки). Основний пальник при цьому згасне, але факел пальника продовжить працювати. Щоб повністю припинити подачу газу, поверніть ручку в положення «Закрито» (маленька біла точка).

Для того, щоб вимкнути котел, виконують такі операції: Зупиняють димосос і вентилятор (при наявності). Циркулюють теплоносій до охолодження мережної води нижче 30 С. Зупиняють циркуляційний насос. Ставлять перемикач селектора в позицію (0), тим самим припиняється подача харчування кустройству.

Для вимкнення котла необхідно відключити електроживлення приладу. Коли перемикач режимів знаходиться в положенні «ВИМКНУТО» (див. розділ 5) котел не працює (на дисплеї відображається напис OFF), але електричний контур котла залишається під напругою і залишається активною функція «захист від замерзання» (розділ 9).

Щорічне очищення котла від накипу, сажі та інших забруднень допоможе повноцінно користуватися агрегатом і не відчувати дискомфорту. Дане обладнання рекомендується очищати щорічно напередодні опалювального сезону, готуючи, таким чином, до введення в експлуатацію на тривалий час.

У більшості випадків вам достатньо натиснути кнопку RESET, щоб перезапустити автоматичну систему.

Якщо котел шипить або свистить, значить, в пристрої накопичилося багато накипу. У разі поломки циркуляційного насоса найчастіше потрібна заміна цього елемента. Подачу газу в систему потрібен час від часу регулювати. Якщо шуми з котла лунають з інтервалами, слід перевірити вентилятор (кулер).





Газовий котел – справжнє «серце» приватного будинку. Він забезпечує будівлю теплом, а двоконтурні моделі – і гарячою водою. Завдяки електронній начинці основні процеси – включення, вимикання, переведення в інший режим, регулювання температури – здійснюються автоматично, й …

Related Post

Як визначити глюкозу у пробірці?Як визначити глюкозу у пробірці?

У пробірку з розчином глюкози у невеликій кількості додається розчин лугу та сульфату міді (II). Розчин набуває характерного яскраво-синього забарвлення. Утворився гідроксид міді (II), з яким відразу реагує глюкоза. Приллємо